Faktoria - budownictwo inżynieryjne, roboty żelbetowe, konstrukcje, hale

Przedsiębiorstwo Usług Inwestycyjnych "Faktoria" istnieje od 1997r. Jej założyciele, tj. mgr. inż. Leszek Czarnota (specj. geologia) i mgr. inż. Paweł Sadlik (specj. konstrukcje budowlane) zdobywali indywidualne praktyczne doświadczenie na realizowanych wcześniej budowach kierując budowami m. in. w tak dużej firmie jak Hydrobudowa Śląsk S.A.

Profesjonalizm, Rzetelność i Terminowość

Założeniem naszej Firmy jest realizowanie wyspecjalizowanego zakresu robót budowlanych w sposób profesjonalny, rzetelny i przede wszystkim terminowy. Chcąc urzeczywistniać te cele zachowując konkurencyjność cenową, musieliśmy zbudować odpowiednią - pozwalającą na szybkie dostosowywanie się do bieżących potrzeb - strukturę firmy. Stworzyliśmy firmę mobilną i elastyczną. Bazując na sprawdzonej w najtrudniejszych realizacjach grupie pracowników tworzących trzon Firmy, współpracujemy ze stałymi, również sprawdzonymi, podwykonawcami. Dysponując tym zespołem i wypróbowaną grupą dostawców materiałów możemy bez obaw realizować podjęte zobowiązania.

Konstrukcje żelbetowe

Firma wyspecjalizowała się w realizacji wszelkiego rodzaju konstrukcji żelbetowych wykonywanych przy użyciu deskowań inwentaryzowanych, takich jak: szczelne zbiorniki, mury oporowe, konstrukcje monolityczne budynków wielokondygnacyjnych oraz stany zerowe pod obiekty halowe (przemysłowe i handlowe). Pełny zakres świadczonych przez nas usług znajduje się w ofercie. Sądzimy, że najlepiej o naszych możliwościach i solidności świadczyć będą zrealizowane prace i otrzymane za nie referencje.

Faktoria - budownictwo inżynieryjne, roboty żelbetowe, konstrukcje, hale
Faktoria - budownictwo inżynieryjne, roboty żelbetowe, konstrukcje, hale